LIVE! T-ME: Podbeskidzie – Wisła

bielskatwierdza.pl

Niewiele spotkań zostało do zakończenie rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy. Przed nami 28. kolejka zmagań. W Bielsku-Białej zmierzą się Podbeskidzie i Wisła Kraków. Walka będzie toczyć się o pełną pulę, bowiem wygrana gospodarzy sprawi, że będą co raz bliżej zapewnienia sobie pozycji w pierwszej ósemce, natomiast wygrana Wisły spowoduje, że Krakowianie przybliżą się do miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego meczu!

17.04.2015, godz.20.30, T-Mobile Ekstraklasa, 28. kolejka: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków 2:2(2:1)

1:0 – 18′ Iwański (K)

1:1 – 37′ Guerrier

2:1– 41′ Górkiewicz

2:2 – 71′ Guerrier

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac – (GOL)Górkiewicz, Staňo, Konieczny, Tomasik – Chmiel, (GOL)Iwański, Sloboda(62′ Kolcak), Deja, ŻK Sokołowski – Demjan(72′ Chrapek).
Rezerwowi: Pesković – Mazáň, Adu Kwame, Kołodziej, Śpiączka, Chrapek, Kolčák.

Wisła Kraków: Buchalik – Jović, Głowacki(89′ Sadlok), Dudka, Burliga – Barrientos(73′ Stępiński), ŻK Uryga, Garguła(46′ Jankowski), Štilić, (GOLx2)Guerrier – Paweł Brożek.
Rezerwowi: Miśkiewicz – Sadlok, Jankowski, Boguski, Stępiński, Stjepanović, Żemło.

Po meczu: A więc po jednym punkcie trafia na konto obydwu zespołów. Dziękuję za uwagę! Sławomir Rzeźnik.

Po meczu: Statystyki dzisiejszego spotkania:

Po meczu: Arkadiusz Głowacki nabawił się urazu łydki, przez co musiał opuścić murawę w końcówce meczu.

Po meczu: Richard Zajac winnym braku trzech punktów dla Podbeskidzia?

Po meczu: 2:2 remisuje Podbeskidzie Bielsko-Biała z Wisłą Kraków. Byliśmy świadkami meczu walki z kilkoma niezłymi akcjami. Cztery gole plus momentami ciekawa gra. Kibice mogą być zadowoleni.

90+4′ : Kolejne dośrodkowanie Iwańskiego, uderzał przewrotką Konieczny, ale minimalnie niecelnie!

90+3′ : Ależ okazja dla Podbeskidzia! Dośrodkowanie  z rzutu rożnego Iwańskiego trafia pod nogi Sokołowskiego. Blokują jednak jego strzał obrońcy Wisły.

90+2′ : Faul w ataku Stępińskiego. Chwila wytchnienia dla defensywy Górali.

90′ : Cztery minuty dłużej będzie rozgrywany ten mecz.

89′ : zmiana-zawodnika Niezbyt szczęśliwie kończy się jubileuszowy 350. mecz w ekstraklasie dla Arkadiusza Głowackiego, który właśnie opuszcza boisko z urazem. Zmienia go Maciej Sadlok.

88′ : Głowacki leży na murawie. Jakiś uraz kapitana Wisły.

86′ : Faul Dudki przed polem karnym i była okazja z rzutu wolnego. Iwański jednak obok bramki.

85′ : Po golu wyrównującym dla Wisły, Podbeskidzie praktycznie nie może ani na chwilę utrzymać się przy piłce.

80′ : Znakomita forma Guerriera w ostatnim czasie:

77′ : Wiślacy poczuli krew! Nacierają na bramkę gospodarzy.

73′ : zmiana-zawodnika Zmiana również w drużynie Wisły. Mariusz Stępiński za Jeana Barrientosa.

72′ : zmiana-zawodnika Krzysztof Chrapek za Roberta Demjana.

71′ : Wejście lewą stroną w pole karne Guerriera, strzał po długim rogu. Błąd Zajaca, który nie dał rady odbić piłki, mimo, że ta była na jego ręku.

71′ : Gol bramka GOOOOOOOOOL! Ależ forma Guerriera! 2:2!

70′ : zolta-kartka-yellow-card Żółta kartka dla Marka Sokołowskiego za przeszkadzanie we wznowieniu gry z rzutu wolnego.

67′ : Ostry mecz dziś oglądamy. Statystyka fauli na ten moment: 16 – 14.

64′ : Słaby strzał z dystansu Dariusza Dudki. Pewnie łapie ją Zajac.

62′ : zmiana-zawodnika Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Sloboda za niego Kristian Kolcak.

60′ : Stilić prostopadle do Brożka w pole karne, ale szybszy Zajac. Słabo dziś wygląda gra pomiędzy gwiazdami Krakowian.

59′ : Próbował uderzyć Stilić, ale został zablokowany.

53′ : Dośrodkowanie Iwańskiego w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka ląduje w rękach Buchalika.

51′ : Bardzo efektownie wyglądają dziś powietrzne pojedynki pomiędzy Robertem Demjanem i Arkadiuszem Głowackim.

49′ : zmiana-zawodnika W przerwie za Łukasza Gargułę na boisku pojawił się Maciej Jankowski.

48′ : Była okazja do strzelenia gola! Maciej Iwański strzelał, ale Buchalik stanął na wysokości zadania!

46′ : Rozpoczynamy drugą połowę.

Przerwa: Statystyki pierwszej połowy:

Przerwa: Po pierwszej połowie prowadzi Podbeskidzie 2:1. Mamy okazję oglądać ciekawy meczy w Bielsku-Białej. Może piłkarze nie rozpieszczają nas zbyt dokładnym graniem i mnóstwem sytuacji, ale mamy walkę, kilka ciekawych akcji i już 3 gole do przerwy. Liczymy na jeszcze więcej w drugiej części meczu!

45+1′ : Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

45′ : Piłkarze nie myślą o przerwie, trwa wymiana ciosów.

41′ : Autorem gola Tomasz Górkiewicz! Sokołowski wrzucił w pole karne piłkę z autu, nabiegł na nią Górkiewicz i udem wpakował do siatki!

41′ : Gol bramka GOOOOOOOOL! Podbeskidzie wraca na prowadzenie! Ależ szybko!

40′ : Richard Zajac pokonany…

37′ : Nie mogła Wisła przedrzeć się w pole karne, to udało się strzałem z dystansu. Stilić rozrzucił piłkę do prawej strony, tam Guerrier źle przyjmował piłkę, ale ostatecznie opanował ją i mamy 1:1!

37′ : Gol bramka GOOOOOOOOL! Mamy wyrównanie! Donald Guerrier!

32′ : Źle z rzutu wolnego dośrodkowywał Iwański i piłka w rękach Buchalika.

30′ : Nieudane dośrodkowanie Guerriera. Piłka ląduje za bramką Zajaca.

28′ : Strata za stratą w poczynaniach piłkarzy Kazimierza Moskala. Świetnie ustawiają się dziś piłkarze Podbeskidzia.

25′ : Niezły mecz oglądamy dziś w Bielsku-Białej, oby tak do końca!

24′ : To 50. trafienie Iwańskiego w ekstraklasie!

23′ : Maciej Iwański pewnym egzekutorem jedenastek w tym sezonie:

18′ : zolta-kartka-yellow-card Chwilę wcześniej żółta kartka dla Alana Urygi za faul w polu karnym.

18′ : Gol bramka GOOOOOOOOOOL!!!!! Maciej Iwański pewnie z rzutu karnego! Buchalik bez szans. 1:0 dla Podbeskidzia.

17′ : Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Uryga trzyma za koszulkę Stano i arbiter nie ma wątpliwości! Mamy rzut karny! Teraz bez żadnych wątpliwości.

17′ : Po konsultacji z sędzią liniowym zmiana decyzji. Nie mamy rzutu karnego. Guerrier nie faulował Chmiela. Trafił w piłkę.

16′ : Rzut karny dla Górali! Sędzia dopatrzył się faulu Guerriera na Chmielu.

15′ : Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych, piłkę wypiąstkował Zajac.

13′ : Wrzutka Guerriera w pole karne do Pawła Brożka, który znakomicie końcówką buta chciał odegrać do wchodzącego w szesnastkę Barrientosa, zabrakło kilku centymetrów.

10′ : Sporo walki, trochę chaosu i bardzo wysoko ustawiony zespół Leszka Ojrzyńskiego. Tak wygląda obraz gry na początku tego meczu.

8′ : Źle wykonany rzut rożny przez Stilicia i Podbeskidzie próbowało zaatakować z kontry, ale radzą sobie goście.

7′ : Dośrodkowywał ze skrzydła Demjan, ale radzą sobie Wiślacy, którzy wyszli ze swoją akcją, ale zostali od razu zastopowani na połowie boiska.

5′ : 350. spotkanie w ekstraklasie rozgrywa dziś Arkadiusz Głowacki!

4′ : Od początku pressing ze strony gospodarzy.

1′ : Rozpoczynamy.

Przed meczem: I po losowaniu stron. Grę rozpocznie Biała Gwiazda.

Przed meczem: Piłkarze wychodzą już na murawę przy akompaniamencie muzyki z Janosika.

Przed meczem: Rozgrzewka na stadionie Podbeskidzia dobiega końca.

Przed meczem: W zespole Podbeskidzia dziś nie wystąpią Adam Pazio i Maciej Korzym.

Przed meczem: Jesienny mecz wygrała Wisła 3:2.

Przed meczem: Statystyki przedmeczowe:

Przed meczem: Sędziami dzisiejszego spotkania będą: Daniel Stefański (Bydgoszcz) – Marcin Boniek, Adam Kupsik – Sławomir Smaczny.