1. Bundesliga: Remis Bayernu Monachium, wielkie emocje w meczu Borussii Dortmund z VfB Stuttgart

fcbayern.com

W 28. kolejce 1. Bundesligi, Bayern Monachium ledwie zremisował z TSG Hoffenheim (1:1). Borussia Dortmund do przerwy objęła dwubramkowe prowadzenie, ale w ostatnim kwadransie VfB Stuttgart odrobił straty. W trzeciej minucie doliczonego czasu na prowadzenie zespół z Zagłębia Ruhry wyprowadził Giovanni Reyna, ale remis gospodarzom zapewnił Silas.

Rafał Gikiewicz był nieobecny w Lipsku ze względu na kontuzję barku, a rozgrywający spotkanie jako wahadłowy Robert Gumny opuścił boisko w 38. minucie. FC Augsburg uległ z RB Lipsk (2:3), a dublet zapisał Timo Werner.

Bayern Monachium – TSG Hoffenheim 1:1 (1:0)