Żuraw: Mogliśmy zamknąć ten pojedynek wcześniej

Dariusz Żuraw

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Lech Poznań odniósł zwycięstwo po trzech spotkaniach z jednym punktem. – Wiedzieliśmy, że każda porażka bądź remis spowoduje nasze utknięcie w dolnej części tabeli – stwierdził po meczu Dariusz Żuraw, opiekun “Kolejorza”.

– Był to dla nas dość trudny mecz. Przed jego rozpoczęciem wiedzieliśmy, że każda porażka bądź remis spowoduje nasze utknięcie w dolnej części tabeli, dlatego bardzo chcieliśmy dziś zdobyć trzy punkty. Myślę, że z przebiegu gry był to wyrównane spotkanie, natomiast pod bramką przeciwnika mieliśmy więcej jakości. W drugiej połowie mogliśmy zamknąć ten pojedynek wcześniej. Udało się dopiero w samej końcówce, kiedy Górnik grał w dziesiątkę – powiedział trener.

– Rzadko to robię, ale chciałbym pochwalić zawodników, którzy dopiero wchodzą do zespołu. Mówię tutaj o Tomaszu Dejewskim i Jakubie Moderze. Zagrali dobre zawody, reszta się do tego dostosowała. Cieszymy się bardzo. Jutro będziemy odpoczywać, a od poniedziałku zaczynamy przygotowania do starcia z Wisły Kraków, bo wiemy, że tylko kolejną serią zwycięstw jesteśmy w stanie powrócić do czołówki – zakończył Dariusz Żuraw.

źródło: lechpoznan.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *