Vuković: Przegraliśmy mecz, w którym zrobiliśmy sporo

Aleksandar Vuković / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Musimy patrzeć przed siebie i skupić się na kolejnym meczu, który wygrać po prostu musimy – skwitował Aleksandar Vuković po porażce w hicie 10. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechią Gdańsk (1:2).

Legia Warszawa po trafieniu Mateusza Wieteski długo nie prowadziła, ponieważ Michał Nalepa wyrównał, a trzy punkty dla “biało-zielonych” zapewnił były zawodnik “Wojskowych” Błażej Augustyn. – Przegraliśmy mecz, w którym zrobiliśmy sporo, aby tak się nie stało. Byliśmy przygotowani na daleki wyrzut z autu, a mimo to straciliśmy gola. Drugą bramkę straciliśmy w podobny sposób. Gratulacje dla Lechii za zwycięstwo. My musimy patrzeć przed siebie i skupić się na kolejnym meczu, który wygrać po prostu musimy – skwitował Serb.

– Jedna zmiana była wymuszona, ponieważ Jarosław Niezgoda narzekał na uraz. Nie jest to poważna sprawa, ale mocno stłukł mięśnie. Jose Kante dwa razy próbował strzelić gola. Igor Lewczuk wszedł, ponieważ chcieliśmy zabezpieczyć lewą stronę. Arvydas Novikovas się starał, ale większego zagrożenia nie stworzył – dodaje.  – Lechia momentami broniła 10 zawodnikami. My trafiliśmy w poprzeczkę, mieliśmy również inne okazje. Mieliśmy tyle szans, że z lepszą skutecznością mogliśmy ten mecz wygrać – zakończył Vuković.

Drużyna ze stolicy po dziesięciu spotkaniach zajmuje czwartą lokatę z dorobkiem siedemnastu punktów, ze stratą do lidera z Gdańska dwa “oczka”. Za tydzień ekipa Aleksandara Vukovicia spotka się na wyjeździe z Piastem Gliwice.

źródło: legia.com / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *