Znany następca Candrevy
Po transferze Antonio Candrevy wygląda na to, że nikt nie będzie długo w Rzymie płakał. Został już znaleziony jego następca.
Do Biancocelestich dołączyć ma Paul-Georges Ntep. 24-latek jest obecnie graczem Stade Rennais, jednak nie został powołany na mecz z OGC Nice z powodów zdrowotnych. Skrzydłowy może mieć problem z wywalczeniem miejsca w składzie, gdyż jego rywalem jest Kamil Grosicki.
Corriere dello Sport podaje, że Francuz dołączy do Lazio za dziesięć milionów euro. Wcześniej do Rzymian dołączył Moritz Leitner. Wychowanek AJ Auxerre zagrał dla Les Rouges et Noirs zaledwie 15 spotkań w poprzednim sezonie. Łącznie zdołał zdobyć dwie bramki i zaliczyć trzy asysty. Jego kontrakt wygasa z zakończeniem obecnego sezonu Ligue 1.
-
EkstraklasaWidzew finalizuje głośny powrót
Kamil Gieroba / 18 czerwca 2025, 10:29
-
AktualnościOficjalnie: Włosi mają nowego trenera!
Wiktor Palmowski / 15 czerwca 2025, 9:44
-
AktualnościOficjalnie: Klubowe Mistrzostwa Świata rozpoczęte!
Wiktor Palmowski / 15 czerwca 2025, 9:25
-
AktualnościOficjalnie: Martin Zubimendi w Arsenalu!
Wiktor Palmowski / 10 czerwca 2025, 18:16
-
AktualnościLewandowski traci opaskę kapitana... i rezygnuje z reprezentacji
Kamil Gieroba / 9 czerwca 2025, 10:04
-
AktualnościZieliński i Szymański z urazami przed meczem z Finlandią
Wiktor Palmowski / 8 czerwca 2025, 15:18