
Znamy prawdopodobną datę podpisania kontraktu przez Messiego
Trwająca już ponad rok saga w końcu zmierza ku końcowi.
Przypomnijmy, że w teorii Messi pozostaje wolnym agentem, po tym jak 30 czerwca wygasła jego umowa z Barceloną. Choć Argentyńczyk chce zostać na Camp Nou, na przeszkodzie stoją limity płac wyznaczone przez La Liga. "Blaugrana" bowiem znacznie je przekracza i musi dokonać pewnych redukcji, aby zarejestrować "La Pulgę".
Wszystko wskazuje jednak na to, że prezes Laporta, wraz ze swoim sztabem uporają się z tym problemem. Nowy kontrakt napastnika ma obowiązywać przez pięć lat i w początkowej fazie Messi będzie zarabiał o 50% mniej niż dotychczas, jednak na mocy pewnych klauzul różnica ta zostanie mu zrekompensowana.
Zdaniem katalońskiego "Sportu", piłkarz złoży swój podpis na dokumencie w przeciągu najbliższego tygodnia, natomiast zarejestrowanie go do gry wydarzy się prawdopodobnie nieco później, już po 2 sierpnia, kiedy to 34-latek wróci do treningów z drużyną.
źródło: Sport/football-espana.net
-
La LigaOficjalnie: Jóźwiak opuszcza Granadę
Kamil Gieroba / 7 czerwca 2025, 16:05
-
La LigaReal Madryt będzie miał nowego stopera. Padło "Here we go"
Kamil Gieroba / 17 maja 2025, 12:00
-
La LigaFC Barcelona przypieczętowała tytuł mistrza Hiszpanii! (WIDEO)
Kamil Gieroba / 16 maja 2025, 6:11
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
La LigaReal Madryt jest gotów rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z kluczowym obrońcą
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:01
-
AktualnościLa Liga: Lewy jokerem! Barcelona wzorowo nadrobiła zaległości (WIDEO)
Michał Szewczyk / 27 marca 2025, 22:58