Znaleziono drugiego mężczyznę, który próbował okraść Kolasinaca i Ozila

fot. thetimes.co.uk

Jakiś czas temu internet obiegł filmik jak Sead Kolasinac bez strachu broni Mesuta Ozila i jego żonę przed uzbrojonymi w noże złodziejami. Właśnie znaleziono drugiego z przestępców. 

25 lipca Mesut Ozil, jego żona Amine Gulse oraz Sead Kolasinac jechali Mercedesem pomocnika Arsenalu. W pewnym momencie samochód zatrzymali dwoje zamaskowanych napastników uzbrojonych w noże. Kazali im wysiąść z auta, ale w ten zareagował Kolasinac, który bez zastanowienia wybiegł z samochodu i próbował walczyć z nożownikami. Tymczasem Ozil z żoną odjechali i skryli się w pobliskiej tureckiej restauracji. Gdy obsługa lokalu wezwała policję, a napadnięci wyszli pomóc Kolasinacowi zastali samego Bośniaka. Dwóch napastników uciekło. Nikomu na szczęście nic się nie stało, nie licząc opuszczenia obojga piłkarzy pierwszej kolejki nowego sezonu Premier League.

Pierwszego z nich – 30-letniego Ashleya Smitha złapano w październiku. Jak informuje BBC właśnie złapano drugiego napastnika – jest nim 26-letni Jordan Northover. Obaj przyznali się do próby kradzieży zegarków Ozila i Gulse w Hampstead (północno – zachodni Londyn). Smith został już osądzony 1 listopada w Sądzie Koronnym w Snaresbrook. Northover swój proces będzie mieć w najbliższy piątek w Sądzie Koronnym w Harrow.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *