blank
fot.
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
Adres URL został pomyślnie skopiowany!

Zinedine Zidane blisko podjęcia nowej pracy

Julien Laurens twierdzi, że.. Zinedine Zidane "prawie zgodził się" zostać selekcjonerem reprezentacji Francji jeśli Didier Deschamps odejdzie ze stanowiska. 

Zinedine Zidane nie śpieszy się z powrotem na ławkę trenerską. Francuz, który ostatnio odrzucił ofertę Al-Sadd, łączony jest także z Manchesterem United. Dotychczasowy menedżer "Czerwonych Diabłów", Ole Gunnar Solskjaer, nie może być pewny swojej pozycji w klubie. Francuski dziennikarz Julien Laurens twierdzi jednak, że były "boss" Realu Madryt nie przyjdzie na Old Trafford ponieważ.. Zgodził się zostać selekcjonerem reprezentacji Francji jeśli Didier Deschamps ustąpi ze stanowiska!

– Ta praca jest Zidane'a. To jest całkiem uzgodnione, wszyscy wiemy, że to on będzie następny po Deschampsie. Więc dla niego pójście do United i podpisanie dwuipółletniej lub trzyipółletniej umowy nie ma większego sensu, jeśli za rok będzie musiał zrezygnować z pracy w United, by objąć posadę we Francji – stwierdził dziennikarz.

Wszystko wskazuje więc na to, że niebawem to Brendan Rodgers zawita w Manchesterze.


Victoria Gierula
Data publikacji: 20 listopada 2021, 14:00
Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.