Zieliński: Jestem spokojny o swoje miejsce w Napoli

Piotr Zieliński / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Pomocnik SSC Napoli, Piotr Zieliński otrzymał od Carlo Ancelottiego pół godziny w zwycięskim spotkaniu 1. kolejki Ligi Mistrzów na Stadio San Paolo z Liverpoolem (2:0).

– W pierwszej połowie przeważał Liverpool, głównie po naszych stratach. Po zmianie stron wyszliśmy bardziej skoncentrowani, prowadziliśmy grę i to zakończyło się zwycięstwem – analizował Piotr Zieliński przed kamerami “Polsatu Sport”. Od początku rozgrywek Serie A, reprezentant Polski nie opuścił murawy nawet na minutę, ale plan trenera na wczorajsze starcie ze zdobywcą Champions League był zgoła odmienny. – Trener już wcześniej wspomniał, że mamy dużo jakości i będzie rotował składem ze względu na dużą głębię składu. Jestem spokojny o swoje miejsce. Nikt za darmo go nie ma, trzeba o nie powalczyć na treningach – opowiada Polak.

Piotr Zieliński od kliku lat jest łączony z Liverpoolem. Najbliżej transferu było w 2016 roku, jednak Polak zdecydował się na SSC Napoli i po czasie należy uznać ten ruch za udany. Do kadry meczowej neapolitańczyków powrócił Arkadiusz Milik i powinniśmy już w najbliższy weekend zobaczyć napastnika na włoskich murawach.

źródło: Polsat Sport / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *