Była gwiazda Arsenalu została zaoferowana polskim zespołom

SPT_GCK_241109_Arsenal V Standard Liege, Champions league, Training, Picture Graham Chadwick Arsenals DENILSON scores 2-0 and celebrates

Letnie okienko transferowe jest już zamknięte, lecz piłkarze z kartą na ręku mogą w każdej chwili zasilić, któryś z klubów. Portal “Eurosport.tvn24.pl” podaje, że 31-letni Denilson został zaoferowany klubom z PKO Ekstraklasy.

Denilson jest otwarty na rozmowy. Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie, czekamy już tylko na odpowiedź z klubów. Oczekiwania finansowe zawodnika nie są wygórowane, jak na polskie warunki – zdradza Krzysztof Sroga, agent piłkarski. Brazylijczyk w 2006 roku został zawodnikiem Arsenalu, który wówczas zapłacił za niego brazylijskiemu Sao Paulo 5 milionów euro. Denilson jest nominalnym defensywnym pomocnikiem. Wystąpił w blisko 100 spotkaniach w angielskiej Premier League, w których zdobył sześć goli. W maju tego roku Denilson rozstał się z brazylijskim Botafogo.

Denilson został zaoferowany kilku polskim klubom – Wiśle Kraków, Jagiellonii Białystok, Górnikowi Zabrze, Pogoni Szczecin oraz ŁKS-owi Łódź. Trzeba również podkreślić, że nie tylko do polskich klubów spłynęła oferta. Kluby z Cypru oraz kierunki azjatyckie również są wymieniane w kontekście Brazylijczyka. – Nic nie jest przesądzone. Denilson nie ma ciśnienia na podpisanie kontraktu. Może być tak, że będzie spokojnie przygotowywał się w Brazylii – dodaje Sroga.

Przypomnijmy, że w styczniu Legia Warszawa ściągnęła byłą gwiazdę Arsenalu – Eduardo, jak się skończyło wszyscy wiemy. Problemy ze zdrowiem są w tym przypadku kluczowe, taki ktoś nagle nie przyleci do Polski i nie zbawi polskiego futbolu.

źródło: eurosport.tvn24.pl / własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *