

Ze Roberto: Ronaldo przychodził na treningi prosto z imprez
Ze Roberto w argentyńskim kanale sportowym "TyC Sports" wspomina wspólne chwile spędzone z brazylijskim Ronaldo. - Pewnego dnia przyszedł na zajęcia z imprezy i był potem niewiarygodny na treningu - opowiada.
46-letni pomocnik rozpływa się nad umiejętnościami Ronaldo de Limy. Przez wiele lat występowali wspólnie w reprezentacji w "Canarinhos". - Tak, Ronaldo był niezłym imprezowiczem. Pewnego dnia przyszedł na trening prosto z imprezy, a potem był najlepszy ze wszystkich - przypomina Ze Roberto. - Prawie nie spał, całą noc pił, przyszedł w okularach, a następnego dnia trenował jak zwierzę - dodaje.
Przypomina sobie, jaki przeżył szok, kiedy przybył do Europy. - Wszedłem do szatni i ujrzałem kolegów w garniturach. Musiałem iść do centrum handlowego, żeby się przebrać i się nie wstydzić - wspomina. - Gdy zobaczyłem Fernando Redondo w szatni "Królewskich", wyglądał jak model e swoimi długimi włosami i mercedesem - relacjonuje Brazylijczyk. W sezonie 1997/08 zdobył z Realem Ligę Mistrzów, ale najwięcej tytułów zgarnął z Bayernem Monachium (cztery mistrzostwa, cztery tryumfy w Pucharze Niemiec.).
https://twitter.com/tuitdepor/status/1289440727194198016
-
AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z Botafogo
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02