

Zaza przeniesie się do Valencii? Klub porozumiał się z Juventusem
Simeone Zaza został przed sezonem wypożyczony z Juventusu do West Ham United. Miał on pomóc angielskiemu klubowi, ale stał się jedynie nieopłacalnym ogniwem. Teraz najprawdopodobniej zmieni barwy.
Zaza w barwach West Hamu zagrał 460 minut, lecz nie zdobył żadnego gola. Włoch teoretycznie ma wrócić do Juventusu po sezonie, ale jak widać skrócenie wypożyczenia będzie korzystne dla obu klubów.
Reprezentantem Włoch zainteresowała się hiszpańska Valencia. Klub wlecze się w tym sezonie na szarym końcu tabeli La Liga i dryfuje tuż nad strefą spadkową. Zaza ma pomóc drużynie "Nietoperzy" utrzymać się w lidze.
Według włoskiego "Sky Italia" Valencia doszła do porozumienia z Juventusem. Zawodnik ma zostać wypożyczony do końca sezonu z dopłatą w wysokości 2 milionów euro. Hiszpanie posiadają także opcję kupna zawodnika po zakończeniu rozgrywek za 16 milionów euro.
-
AktualnościWielki powrót do kadry! Znamy marcowe powołania
Michał Szewczyk / 14 marca 2025, 0:25
-
AktualnościLKE: Legia również w ćwierćfinale! Marc Gual bohaterem Warszawy (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 23:41
-
AktualnościLKE: Awans Jagiellonii po męczarniach. Abramowicz bohaterem (WIDEO)
Karolina Kurek / 13 marca 2025, 20:42
-
AktualnościOficjalnie: Leszek Ojrzyński trenerem Zagłębia
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 15:59
-
La LigaHansi Flick za wszelką cenę chce zatrzymać pomocnika. Nowa umowa już niebawem?
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 13:54
-
La LigaArsenal zmierzy się z FC Barceloną o gwiazdę Newcastle?
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 13:05