Zapowiedź 30. Kolejki Serie A!
Już jutro ruszy 30. kolejka serie a. Włoskie zespoły kolejny raz ruszą w zaciętą rywalizację o tytuł mistrza. A wszystko zacznie się już w sobotę! Parma będzie podejmować u siebie obecnego lidera tabeli Juventus Turyn, dla piłkarzy Starej Damy powinien to być łatwy mecz, ale piłka nożna jest sportem nieprzewidywalnym. Ponad to w sobotę zmierzą się jeszcze Genoa z Cagliari oraz Hellas Werona z Interem Mediolan.
W niedzielę pozostałe mecze, a ciekawsze z nich to:
Lazio - Empoli
Faworytem w tym spotkaniu będzie Lazio, na pewno będą oni chcieli utrzymać swoje silne trzecie miejsce, a być może nawet wskoczą na fotel wicelidera.
Milan - Sampdoria
Ciężko wybrać zdecydowanego faworyta, Sampdoria jest bardzo zmotywowana do tego aby zająć jak najwyższe miejsce w lidze, ale nie zapominajmy że i Milan potrafi zaskoczyć.
Torino - Roma
Faworytem oczywiście Roma, Torino radzi sobie już troszkę gorzej, ale także nie zapominajmy o grze Kamila Glika, który na pewno da z siebie 100% aby wyrwać punkty od wicelidera tabeli.
Kibice włoskiej piłki! Lepiej zapnijcie pasy bo w ten weekend w Serie A będzie na prawdę gorąco!
A poniżej lista wszystkich spotkań i godziny rozpoczęcia:
Sobota:
15:00 Parma - Juventus
18:00 Genoa - Cagliari
20:45 Hallas Werona - Inter Mediolan
Niedziela:
12:30 Cesena - Chievo
15:00 Atlanta - Sassuolo
15:00 Lazio - Empoli
15:00 Napoli - Fiorentina
15:00 Torino - Roma
15:00 Udinese - Palermo
15:00 Milan - Sampdoria
-
AktualnościLazio przedłużyło umowę z Adamem Marušićiem do 2028 roku. Kenneth Taylor przybył na badaniaDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 14:07
-


AktualnościNapoli zainteresowane Raheemem Sterlingiem — Conte szuka wzmocnień atakuDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 12:28
-


AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-


AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech latDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-

News dniaOficjalnie: Wiadomo, co dalej z Zalewskim. Jest komunikat


Kamil Gieroba / 24 czerwca 2025, 11:25
-

Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik


Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59




































