„Zadłużenie Barcelony nie jest problemem” – Javier Tebas
Wielkie drużyny, takie jak Barcelona mają poważne problemy finansowe z powodu panującej pandemii koronawirusa.
Nawet w przypadku Barcy sytuacja nie jest tak zła, jak sugerują niektóre nagłówki - powiedział Javier Tebas.
W Barcelonie pojawia się wiele problemów i nie chodzi tutaj o trzecią pozycję, jaką wspomniana drużyna zajmuje w LaLidze. Katalończycy stoją w obliczu potencjalnego bankructwa, a rosnące wydatki nie równoważą się z przychodami. W ostatnim czasie dziennik El Mundo opublikował raport dotyczący obecnej sytuacji Barcelony. Dług hiszpańskiego klubu szacowany jest na kwotę 1173 mln euro. Prezes LaLigi Javier Tebas jest przekonany, że "dług nic nie znaczy jeżeli istnieje możliwość generowania wielkich przychodów.
- Jeśli spojrzeć na bilanse niektórych z największych międzynarodowych firm, są one zadłużone na tysiące dolarów. Jednak dług nic nie znaczy jeśli są dochody.... Myślę, że Barcelona ma zadowalający wskaźnik dochodów względem zadłużenia. Barca jest zadłużona na dużą kwotę, ale ich dług netto jest znacznie mniejszy. Byłby problem, gdyby ich zdolność generowania przychodów diametralnie spadła.
-
AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu



Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: RB Salzburg z nowym trenerem. Powrót w nowej roli



Kamil Gieroba / 18 grudnia 2024, 12:33
-

Ligi zagraniczneKibice NAC Bredy oddali hołd polskim żołnierzom. Piękna oprawa na meczu

Victoria Gierula / 27 października 2024, 8:00
-

Ligi zagraniczne"Prawdziwą przyczyną zwolnienia..." – Dlatego Michniewicz stracił pracę w Maroko



Kamil Gieroba / 16 października 2024, 13:28








































