fot. 90min.com
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
Adres URL został pomyślnie skopiowany!

Z Monachium do… Dortmundu? BVB chce zawodnika Bayernu

Zazwyczaj to Bayern Monachium kontraktował zawodników Borussii Dortmund, ale tym razem role mogą się odwrócić.

Mowa tutaj o Niklasie Süle. Kilka dni temu poinformowano, że Niemiec nie przedłuży kontraktu z "die Roten" i tym samym już latem odejdzie ze stolicy Bawarii jako wolny zawodnik. Sytuację tę wykorzystać chce Borussia Dortmund, która interesowała się obrońcą już wtedy, kiedy był on zawodnikiem Hoffenheim. Sam zainteresowany wybrał wówczas mistrzów Niemiec.

"Co się odwlecze to nie uciecze"? Taką nadzieję ma zarząd BVB, który chce wykorzystać idealną okazję i zaproponować piłkarzowi kontrakt. Przedstawiciele klubu z Dortmundu kontaktowali się już podobno nawet z agentami Süle.

Ekipa z Zagłębia Ruhry to niejedyny klub chętny na usługi reprezentanta Niemiec. Wśród zainteresowanych defensorem wymienia się między innymi Chelsea czy Barcelonę.

źródło: sport1.de


Victoria Gierula
Data publikacji: 1 lutego 2022, 15:00
Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.