Występ Arkadiusza Milika w Lidze Mistrzów pod znakiem zapytania
Arek Milik nie wziął udziału w porannym treningu w Continassie z powodu problemów mięśniowych. Polak trenował indywidualnie w siłowni.
Reprezentant Polski nie był zaangażowany w poranną sesję treningową w przededniu kluczowego meczu Ligi Mistrzów Juventusu Turyn z Maccabi Tel Awiw. Milik, który nie potrzebował długiej aklimatyzacji w Turynie we wtorek pracował tylko na siłowni z powodu zmęczenia mięśni.
Stara Dama przegrała dwa mecze w LM - z PSG (1:2) oraz Benfiką Lizbona (1:2) desperacko pragnie zwycięstwa, które utrzyma ich nadzieje na kwalifikacje do 1/8 finału. Milik jest jednym z najlepszych strzelców Juventusu w tym sezonie, z czterema golami w siedmiu występach we wszystkich rozgrywkach. 28-letni snajper dołączył do Juventusu z Marsylii latem na wypożyczenie z opcją wykupu za 7 mln euro.
- To tylko zmęczenie mięśni, więc pójdzie na ławkę, mając nadzieję, że nie będę zmuszony go wykorzystać - uspokajał dziś Max Allegri. - Musimy wygrać, ale nie potrzebujemy niepotrzebnego niepokoju. Mecze trwają długo i nie powinniśmy robić zbyt wiele, jak z Bologną. Jedna wygrana nie rozwiązuje wszystkich problemów - zaznacza Włoch.
Champions League ⏳ Caricamento...#UCL #JUVMAC pic.twitter.com/sBOlTjnb3s
— JuventusFC (@juventusfc) October 4, 2022
-

AktualnościLuis Enrique chwali PSG po meczu w Monako: „Widziałem 11 liderów” — Paris Saint‑Germain wygrało 3:2 na Louis IIDamian Nowacki / 18 lutego 2026, 16:19
-

AktualnościLuísão krytykuje Gianlucę Prestianiego po oskarżeniach Viníciusa o rasizmDamian Nowacki / 18 lutego 2026, 16:17
-

Europejskie pucharyPolskie kluby poznały rywali w pucharachWiktor Palmowski / 18 czerwca 2025, 18:06
-

Europejskie pucharyLiga Mistrzów: Historyczny triumf PSG


Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 22:52
-

Europejskie pucharyUEFA Champions League 2024/25 wkracza w decydującą fazę


Kamil Gieroba / 29 kwietnia 2025, 16:53
-

Europejskie pucharyLiga Mistrzów 24/25: Zapowiedź rewanżowych meczów ćwierćfinałowychDamian Nowacki / 14 kwietnia 2025, 8:10








































