21. kolejka – 3. liga Podlasko-Warm-Maz

KS Wasilków – Start Działdowo 1:3
Olimpia Elbląg – Warmia Grajewo 4:0
PRZEŁOŻONY – MKS Korsze –  MKS Ełk
MKS Rominta Gołdap – Concordia Elbląg 0:2
PRZEŁOŻONY –  MLKS Znicz Biała Piska – Jagiellonia Białystok II
PRZEŁOŻONY  – Wissa Szczuczyn – KKS Granica Kętrzyn
Huragan Morąg – GKS Wikielec 2:0
Sokół OstródaMKS- Olimpia Olsztynek 3:0
ŁKS 1926 Łomża – KS Drwęca Nowe Miasto 2:1

17. kolejka – 3. liga Opolsko- Śląska

GKS Piast Gliwice – IIKS SKRA Częstochowa 3-4
LZS Piotrówka – GKS Szombierki Bytom 2-1
OKS Odra Opole – KS Ruch Chorzów II 6-1
LKS Czaniec – HKS Ruch Zdzieszowice 0-2
KS Górnik Zabrze II – Stal Bielsko-Biała 1-2
BTS Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II – GKS Jastrzębie Zdrój 0-3

19. kolejka – 3. liga Małopolsko – Świętokrzyska 

Przełożony: KS Soła OświęcimLKS – Poroniec Poronin
MKS Korona Kielce II – RKS Garbarnia Kraków 0-0
Wisła Kraków II – Unia Tarnów 4-1
AKS Beskid Andrychów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2
NKP Podhale Nowy Targ – LKS Wolania Wola Rzędzińska 2-1
Hutnik Kraków – Poprad Muszyna 2-0
Sparta Kazimierza Wielka – MKS Cracovia Kraków II 0-1
LKS Łysica Bodzentyn – SKS Wisła Sandomierz 0-5
KS Spartakus Daleszyce – MKS Czarni Połaniec 1-2

18. kolejka – 3. liga Kuja – Pom- Wielko

LKS Centra Ostrów – WielkopolskiUnia Swarzędz 2-0
Wda Świecie – KKS 1925 Kalisz 3-1
Jarota Jarocin – TKP Elana 1-2
BKS Sparta Brodnica – KS Polonia Środa Wielkopolska 0-0
Warta Poznań – M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska 1-0
TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski – GLZS Start Warlubie 1-0
Nielba Wągrowiec – KKS Lech Poznań II 0-3
GLKS Pelikan Niechanowo – Sokół Kleczew 2-2

20. kolejka – 3. liga Lubelsko – Podkarpackie 

Piast Tuczempy – KS Lublinianka Lublin 1-1
Avia Świdnik – Hetman Zamość 7-0
CWKS Resovia – Izolator Boguchwała 2-0
CKS Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno 1-3
Motor Lublin – Tomasovia 3-1
MKS Lewart Lubartów – JKS 1909 Jarosław 2-1
MKS Polonia Przemyśl – Stal Rzeszów 1-1
Orleta Radzyń Podlaski – MKS Sokół Sieniawa 3-1
MKS Orzeł Przeworsk – LKS Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1

20. kolejka – 3. liga Łódzko – Mazowiecka 

RKP Broń 1926 Radom – KS Ursus Warszawa 0-2
KP Legia Warszawa II – KS Energia Kozienice 1-1
KS Warta Działoszyn – Polonia Warszawa 0-4
Warta Sieradz – LKS Ner Poddębice 2-0
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KS Błękitni Raciąż 2-3
Start Otwock – RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1
MKS Pilica Białobrzegi – MKS Oskar Przysucha 4-0
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0
ŁKS – Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1

18. kolejka – 3. liga Pomorsko – Zachodnia 

MKS Pogoń Szczecin II – SKP Gryf 95 Słupsk 1-1
OSP Lechia Gdańsk II – KS Wierzyca Pelplin 5-1
Kaszubia Koscierzyna – Chemik Police 3-0
GKS Przodkowo – KS Gwardia Koszalin 3-2
KS Chwaszczyno – GKS Cartusia Kartuzy 1-1
KKPN Bałtyk Koszalin – Arka Gdynia 1929 II 1-1
Bałtyk Gdynia – LKS Vineta Wolin 2-2
MKS Drawa Drawsko Pomorskie – OKS Świt Skolwin (Szczecin) 0-2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.