
Włoskie media: Przed Pirlo mecz prawdy
Zdaniem włoskiego dziennika "La Stampa", niedzielny mecz z Udinese może być dla Andrei Pirlo ostatnim w roli trenera Juventusu.
Pirlo swoją przygodę z trenerką rozpoczął niedawno. W lipcu 2020 roku został opiekunem młodzieżowej drużyny Juventusu, jednak zaledwie kilka dni później włodarze "Starej Damy" odważnie zadecydowali, że zostanie następcą zwolnionego Maurizio Sarriego.
Klub pod wodzą 41-latka spisuje się grubo poniżej oczekiwań. Juventus odpadł z Ligi Mistrzów już na etapie 1/8 finału, a w lidze włoskiej zajmuje czwarte miejsce i do końca sezonu musi intensywnie walczyć o awans do Champions League. Takie wyniki frustrują wszystkich sympatyków wciąż panującego mistrza kraju.
"La Stampa" przekonuje, że brak zwycięstwa z Udinese będzie skutkował zwolnieniem Pirlo. Za legendarnym piłkarzem trudny czas, ale ogromna krytyka kibiców to nie wszystko. Kilka dni temu jego syn żalił się, iż otrzymuje na swoich mediach społecznościowych groźby śmierci.
Źródło: La Stampa
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10