Włodarze Atletico upatrzyli już następcę Diego Simeone

Atletico Madryt

Włodarze Atletico Madryt są świadomi tego, że nieuchronnie zbliża się czas odejścia Diego Simeone. Przed argentyńskim trenerem zostało już tylko półtorej sezonu za sterami Rojiblancos, dlatego też trwają poszukiwania jego następcy. 

Kolejne kroki, jakie wykonuje Cholo świadczą o tym, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do zmiany na ławce madryckiego klubu. Simeone najpierw skrócił długość swojej umowy o dwa lata, zaś niedawno jego syn stwierdził, że cała rodzina jest wdzięczna Atletico za ich traktowanie, ale ojciec ma również sentyment do Interu, barwy którego reprezentował i prędzej czy później go obejmie.

Umowa 46-letniego trenera wygasa teraz wraz z końcem czerwca 2018 roku, dlatego tez włodarze Atleti powoli szukają dla niego zastępstwa. W biurach na Calderon bardzo mocno cenią sobie osobę Mauricio Pochettino, obecnego menedżera Tottenhamu. Rodak Simeone wykonuje bardzo dobrą robotę na White Hart Lane, a jego wizja budowy zespołu miałaby być kontynuowana w Atletico. 44-latek pracował już w przeszłości w La Liga, prowadząc Espanyol Barcelona, dlatego też nie byłoby to dla niego obce środowisko.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *