
Trzech kandydatów do przejęcia klubu Krzysztofa Piątka
Zdaniem niemieckiego "Bildu" o stołek szkoleniowca w Hercie Berlin powalczy trzech trenerów - Roger Schmidt, Bruno Labbadia i Mark van Bommel.
We wtorek niespodziewanie z posadą trenera pożegnał się Jurgen Klinsmann, który postanowił się skupić na pracy w charakterze dyrektora technicznym. Następcą byłego selekcjonera naszych zachodnich sąsiadów miał zostać Niko Kovac, lecz ten nie przyjął oferty. Drużyna, w której od kilkunastu dni występuje Krzysztof Piątek zajmuje czternastą lokatę, a forma piłkarzy nie zwiastuje, by nagle ich pozycja miałaby się poprawić.
Tymczasowym opiekunem stołecznej drużyny został dotychczasowy asystent pierwszego trenera Alexander Nouri. Kto zatem przejmie stery w klubie w czasie kryzysu? Poważnym kandydatem jest Roger Schmidt, który niedawno pracował w chińskim BJ Sinobo Guoan. Wolni są również Bruno Labbadia oraz Mark van Bommel. Holender w końcówce roku został zwolniony z PSV Eindhoven, gdzie rozpoczął pracę na własny rachunek.
https://twitter.com/FootTheBall/status/1227604722435186692
-
AktualnościGuillaumier: To wielki przywilej zagrać tutaj
Michał Szewczyk / 25 marca 2025, 13:57
-
AktualnościPOLSKA MASAKRUJE LITWĘ! Sukces kadry! Brawo Probierz! Polska 1:0 Litwa I KWADRANS FUTBOLU #153
Rafał Makowski / 22 marca 2025, 14:12
-
PolecaneNowy właściciel Pogoni chce przenieść mecz półfinału Pucharu Polski do Szczecina. Prezes Puszczy reaguje. "Spuśćmy na to kurtynę milczenia"
Victoria Gierula / 21 marca 2025, 19:12
-
Liga NarodówOficjalnie: Pau Cubarsi opuszcza zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii
Victoria Gierula / 21 marca 2025, 18:36
-
1 Liga PolskaOficjalnie: Arka ogłosiła rozstanie z Januszem Golem
Victoria Gierula / 20 marca 2025, 19:46
-
Mistrzostwa ŚwiataOficjalnie: Japończycy pierwszą reprezentacją meldującą się na mistrzostwach Świata 2026
Victoria Gierula / 20 marca 2025, 19:32