

Tragedia kibiców Legii
Do tragicznego wypadku doszło w sobotę rano, kibice wracający z grupowego meczu Ligi Europejskiej pomiędzy warszawską Legią i Lokeren uderzyli w tył naczepy tira, a później w ekran akustyczny.
Wypadek miał miejsce na autostradzie A2 samochodem jechało 5 mężczyzn w wieku 22-23 lata, 2 z nich zginęło.
śródło: PAP/interia.pl/własne
-


AktualnościZion Suzuki: Japonia zremisowała 1:1 ze Szwecją i awansowała do 1/16 finału Mundialu 2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:38
-


AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościWyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska przewidywane jedenastki na spotkanie | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościFrancja chce zapewnić Didierowi Deschampsowi pierwsze miejsce w grupie – Tchouaméni: mamy misjęNowacki / 26 czerwca 2026, 15:43





































