

Ter Stegen nie zagra w ostatnim meczu ligowym
Hiszpańskie media donoszą, że podstawowy golkiper Barcelony Marc-Andre Ter Stegen nie wystąpi w ostatnim starciu przeciwko Eibar.
Występ niemieckiego bramkarza w niedzielnym starciu z drużyną Jose Luisa Mendilibara jest niemożliwy. Zawodnik odczuwa dyskomfort w prawym kolanie, chociaż nie chciał podawać więcej szczegółów na ten temat.
Między słupkami zobaczymy Jaspera Cillessena, którego odejście z klubu jest niemal przesądzone. Holenderski golkiper swój ostatni występ zaliczy jednak w finale Copa Del Rey, gdzie Barcelona zagra z Valencią. Te rozgrywki od samego początku były zarezerwowane dla niego.
-
La LigaReal Madryt będzie miał nowego stopera. Padło "Here we go"
Kamil Gieroba / 17 maja 2025, 12:00
-
La LigaFC Barcelona przypieczętowała tytuł mistrza Hiszpanii! (WIDEO)
Kamil Gieroba / 16 maja 2025, 6:11
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
La LigaReal Madryt jest gotów rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z kluczowym obrońcą
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:01
-
AktualnościLa Liga: Lewy jokerem! Barcelona wzorowo nadrobiła zaległości (WIDEO)
Michał Szewczyk / 27 marca 2025, 22:58
-
La LigaHansi Flick potwierdza: Raphinha i Ronald Araujo nie zagrają z Osasuną
Victoria Gierula / 26 marca 2025, 17:59