

Tauron nie będzie już sponsorował Śląska
Śląsk Wrocław poinformował na oficjalnej stronie, że zakończył współpracę z Tauron Polska Energia SA - dotychczasowym sponsorem klubu.
Koncern energetyczny współpracował z Wojskowymi od 2011 roku. Był to okres owocny pod względem sportowym. Wrocławianie zdobyli mistrzostwo Polski, Superpuchar Polski, brązowy medal rozgrywek oraz byli finalistami Pucharu Polski i reprezentowali kraj na arenie międzynarodowej.
Śląsk stracił potężnego sponsora jak na polskie warunki, lepszy kontrakt sponsorski miała tylko Legia. Wojskowi otrzymywali duże pieniądze. W pierwszym roku Tauron przelał do klubu ponad 2,5 mln złotych, natomiast dwa lata później już około 4,5 mln złotych.
Źródło: slaskwroclaw.pl/sport.pl/wlasne
Foto: sport.pl
-
AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-


AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-


AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-


AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15
-

AktualnościMundial 2026: Kolumbia – Uzbekistan 3:1. Pierwszy gol Uzbekistanu w historii występów na mistrzostwachNowacki / 18 czerwca 2026, 12:04
-

AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09





































