Szczęsny: Porażka w Superpucharze Włoch była ogromnym rozczarowaniem

Wojciech Szczesny

Zdjęcie: https://www.juventus.com/en/

– Myślę, że mamy odpowiednią jakość, by walczyć o najwyższe cele. Musimy zachować czujność i ciężko pracować – podkreśla Wojciech Szczęsny w rozmowie ze “Sky Sport Italia”.

Juventus Turyn zakończył poprzedni rok porażką w Superpucharze Włoch z Lazio Rzym (1:3), który został rozegrany w Arabii Saudyjskiej w mieście Rijad. – Musimy poprawić czujność w strefie obronnej, ponieważ rozgrywki ligowe zazwyczaj wygrywa zespół, który traci najmniej goli – zauważa golkiper reprezentacji Polski. – Uważam, iż wyścig o Scudetto rozstrzygnie się pomiędzy Interem, Lazio, Romą i oczywiście Juventusem. Kilka tygodni temu nikt nie stawiał na Lazio – dodaje.

– Moim celem jest wygrywanie wszystkiego i taką mentalność musi wykazywać każdy, kto zakłada koszulkę “Starej Damy”. Jest ogromne rozczarowanie porażką w Superpucharze Włoch. Dyskutowaliśmy we własnym gronie o tym i przystąpimy z głodem do zdobycia każdego trofeum w 2020 roku – stwierdził wychowanek Agrykoli. Z drużyną ze stolicy Piemontu związał się Dejan Kulusevski, który pozostanie na wypożyczeniu do końca rozgrywek w Parmie. – To słuszny krok. Szwed jest silnym zawodnikiem o ogromnym talencie – zakończył Wojciech Szczęsny.

źródło: Sky Sport Italia / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi