Szczęśliwy remis Manchester United

Man.Und w wyjazdowym meczu ze Stoke City zremisował 1:1. Wynik spotkania mógł być inny gdyby sędzia  podyktował rzut karny za zagranie ręką Chrisa Smallinga.

Manchester United rozpoczyna ten rok od remisu 1:1 ze Stoke City na wyjeździe.Mecz rozpoczął się dla ekipy Louisa van Gaala bardzo źle,bo już w 2 minucie po stałym fragmencie gry do bramki Davida de Gei trafia Shawcross. Czerwone Diabły odpowiedziały w 27 minucie także po stałym fragmencie,gdzie dośrodkowanie przedłużył Carrick a tam czekał już Falcao i z bliska wpakował piłkę do siatki.

Składy dzisiejszego meczu:

Stoke: Begovic – Cameron, Shawcross, Muniesa, Pieters – N’Zonzi, Whelan, Arnautovic (Assaidi 81′) – Walters, Crouch, Diouf.

Man Utd: De Gea – Jones, Smalling, Evans – Shaw (Januzaj 64′), Carrick, Rooney, Young (Rafael 75′) – Mata – van Persie, Falcao (Herrera 64′).