United
fot. Twitter @ManUtd
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
URL has been copied successfully!

Szatnia Manchesteru United domaga się zmian

Choć część drużyny wciąż stoi murem za Ole Gunnarem Solskjaerem, niektórzy domagają się poważnych zmian.

Według informacji "Manchester Evening News", w szatni "Czerwonych Diabłów" pojawiają się głosy, jakoby norweski trener stanowił przyczynę ostatnich niepowodzeń dwudziestokrotnego mistrza Anglii. Manchester United odpadł z Ligi Mistrzów już w fazie grupowej, natomiast w Premier League prezentuje nierówną formę i wiele osób uważa, iż sytuację ratuje jedynie znakomita dyspozycja Bruno Fernandesa.

Większość szatni dalej popiera Solskjaera, lecz niektórzy optują za wprowadzeniem pewnych roszad. Pierwszą z nich miałoby być sprzedanie Paula Pogby. Francuz co prawda dalej jest bardzo lubiany przez kolegów, którzy uważają go za najlepszego zawodnika w klubie, lecz panuje ogólne zrozumienie dla jego chęci odejścia. Spełnienie tej prośby miałoby poprawić podupadłe morale szatni.

Kolejną zmiana dotyczyć miałaby obsady bramki. Część grupy jest zdania, że na szansę, zważywszy na słabe występy Davida De Gei, powinien dostać Dean Henderson. 23-latek zanotował znakomity poprzedni sezon w barwach Sheffield United, jednak obecnie jest tylko zmiennikiem doświadczonego Hiszpana.

Czy drużyna Manchesteru United doczeka się upragnionych zmian? Wydaje się, że odpowiedź na to pytanie poznamy w przeciągu najbliższych kilku tygodni.


Data publikacji: 10 grudnia 2020, 16:00
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.