Stolarczyk: Nadzieję na lepszą przyszłość upatruję w ciężkiej pracy

Maciej Stolarczyk / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wisła Kraków od kilku tygodni jest pogrążona w kryzysie i w sobotę poniosła siódmą porażkę z kolei w kampanii ligowej. Po bramce Macieja Jankowskiego, to Arka Gdynia wywiozła trzy punkty.

Przegraliśmy mecz i to dla nas bardzo trudny moment, gdyż bezpośredni rywal zdobył 3 punkty. W tym wszystkim jednak widziałem moich zawodników, którzy byli bardzo źli na to, co się stało, a mój wniosek jest jeden – razem możemy z tej sytuacji wyjść. Zaangażowanie nie pomogło w zdobyciu punktu – przyznaje Maciej Stolarczyk. – Po drugiej stronie jest rywal, który ma swoją strategię i sytuacja na boisku to efekt starań obu zespołów. Niestety po przerwie zaczęliśmy tracić pewność i stosowaliśmy mniej skomplikowane rozwiązania, które ułatwiały grę Arce – dodał.

– Nadzieję na lepszą przyszłość upatruję w ciężkiej pracy i powrocie do zdrowia tych zawodników, którzy dopiero zaczęli trenować. Musimy wyeliminować błędy, które sprawiają, że przegrywamy. Chociaż zostaliśmy pokonani, widzę sporo elementów, które poprawiliśmy. Niestety zawiodła skuteczność – podkreślił na koniec opiekun “Białej Gwiazdy”. Po przerwie reprezentacyjnej drużyna z Krakowa zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, który jest w wyśmienitej formie.

źródło: wisla.krakow.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *