Śląsk Wrocław: Rozmowy z nowym trenerem zakończone

Po zwolnieniu Mariusza Rumaka z funkcji trenera Śląska Wrocław włodarze klubu szukają jego zastępcy. Klub poinformował, że rozmowy z nowym szkoleniowcem są już zakończone.

Od niedawna spekuluje się o kandydatach na objęcie krzesła trenera wrocławskiego Śląska. Według wielu będzie nim Jan Urban, aczkolwiek pojawiały się wcześniej kandydatury byłego trenera Lechii Gdańsk, Thomasa von Heesena.

Klub zakończył rozmowy z nowym szkoleniowcem i wszystko wskazuje, że będzie nim Jan Urban. Obie strony doszły do wstępnego porozumienia w sprawie warunków pracy i wspólnych celów. Dokończenie negocjacji, zakończone podpisaniem umowy, będzie mieć miejsce w okolicach 5 stycznia. Klub poinformuje jeszcze o dokładnym terminie.

Przypomnijmy, że Jan Urban prowadził już takie kluby jak Legia Warszawa i Lech Poznań. Jako trener zdobył mistrzostwo Polski, 2 razy Puchar Polski i dwukrotnie Superpuchar Polski. Czy pomoże Śląskowi Wrocław wrócić na właściwe tory? Przekonamy się podczas rundy jesiennej, ale najpierw musi dojść do podpisania kontraktu przez Urbana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *