Śląsk Wrocław: Rozmowy z nowym trenerem zakończone

Po zwolnieniu Mariusza Rumaka z funkcji trenera Śląska Wrocław włodarze klubu szukają jego zastępcy. Klub poinformował, że rozmowy z nowym szkoleniowcem są już zakończone.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Od niedawna spekuluje się o kandydatach na objęcie krzesła trenera wrocławskiego Śląska. Według wielu będzie nim Jan Urban, aczkolwiek pojawiały się wcześniej kandydatury byłego trenera Lechii Gdańsk, Thomasa von Heesena.

Klub zakończył rozmowy z nowym szkoleniowcem i wszystko wskazuje, że będzie nim Jan Urban. Obie strony doszły do wstępnego porozumienia w sprawie warunków pracy i wspólnych celów. Dokończenie negocjacji, zakończone podpisaniem umowy, będzie mieć miejsce w okolicach 5 stycznia. Klub poinformuje jeszcze o dokładnym terminie.

Przypomnijmy, że Jan Urban prowadził już takie kluby jak Legia Warszawa i Lech Poznań. Jako trener zdobył mistrzostwo Polski, 2 razy Puchar Polski i dwukrotnie Superpuchar Polski. Czy pomoże Śląskowi Wrocław wrócić na właściwe tory? Przekonamy się podczas rundy jesiennej, ale najpierw musi dojść do podpisania kontraktu przez Urbana.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.