Simon Kjaer przedłuży kontrakt z AC Milanem
AC Milan zasiądzie do rozmów z Simonem Kjaerem, kiedy tylko zakończą się formalności związane z przedłużeniem kontraktu Francka Kessie.
Daniele Longo stwierdził, że gdy Milan zakończy proces związany z nową umową Kessiego, rozpocznie rozmowy z agentem Simona Kjaera. Duńczyk zaimponował wszystkim w Milanie swoimi umiejętnościami i konsekwencją w występach.
"Rossoneri" chcą przedłużyć jego wygasający w 2022 roku kontrakt do lata 2023 roku ale jest szansa, że w końcu wręczą mu nowy dwuletni kontrakt.
Longo twierdzi, że ten tydzień będzie decydujący w Mediolanie i teraz chcą, aby Franck Kessie był ich najlepiej opłacanym zawodnikiem. Stefano Pioli bardzo ceni atrybuty Iworyjczyka, będąc pod wrażeniem jego zdolności przywódczych, fizycznych i bramkowych.
Kjaer w zeszłej kampanii Serie A wybiegał na boisko 28 razy. Bardzo prawdopodobnym jest to, że w przyszłym sezonie może on otrzymać opaskę kapitańską w mediolańskim klubie.
-

AktualnościGuardiola: „Jeśli nie wierzycie w odwrócenie z Realem Madryt, zostańcie w domu”Nowacki / 16 marca 2026, 17:26
-


AktualnościArne Slot po remisie 1:1 z Tottenhamem: "Normalne, że kibice wygwizdują zespół"Nowacki / 16 marca 2026, 16:49
-


AktualnościJoan Laporta po reelekcji: priorytety Barcelony do 2031, współpraca z Yuste i otwarte drzwi dla MessiegoNowacki / 16 marca 2026, 16:02
-


AktualnościPedro Neto w kręgu zainteresowań Barcelony - uniwersalny skrzydłowy ChelseaNowacki / 13 marca 2026, 17:43
-

AktualnościSemenyo i Guardiola nagrodzeni w Premier League za luty. Solanke z bramką miesiąca za "skorpiona"Nowacki / 13 marca 2026, 16:55
-

AktualnościBorussia Dortmund rozstaje się z Niklasem Süle i Salihem Özcanem - kontrakty nie będą przedłużaneNowacki / 13 marca 2026, 16:22































