SerieA: Zwycięstwa Udinese i Fiorentiny, bramka Wolskiego

Za nami pierwsze sobotnie spotkania 23. kolejki włoskiej Serie A. “W polskim meczu” Udinese Calcio pokonało na własnym stadionie Chievo Verona 3:0. Piotr Zieliński (Udinese) i Tomasz Kupisz (Chievo) całe spotkanie obejrzeli z ławki dla rezerwowych. W drugim spotkaniu Fiorentina wygrała u siebie Atalantę Bergamo 2:0. Od 59. minuty na boisku przebywał Rafał Wolski, który cztery minuty przed regulaminowym gwizdkiem sędziego strzelił bramkę.

Za trzy kwadranse rozpocznie się ostatnie dzisiejsze spotkanie. Trzecie w tabeli Napoli podejmować będzie AC Milan.  Rossoneri zajmują aktualnie dziesiątą pozycję w tabeli.