Serie A: Torino – Milan 2:2, kartka Glika, gol Balotelliego w 97 minucie!

Kamil Chmielewski

FC Torino, którego kapitanem jest Kamil Glik zremisował przed własna publicznością z AC Milan 2:2 w meczu 3 kolejki właskiej SerieA. Wyrównującą bramkę dla gości zdobył Maro Balotelli w 97 minucie spotkania. Wcześniej w 88 minucie żółtką kartką został ukarany polski obrońca. W tabeli z kompletem punktów prowadzi Napoli. Torino ma 4 punkty i zajmuje siódme miejsce.

W dzisiejszym meczu, który odbył się o 12:30 Fiorentina (Rafał Wolski przesiedział całe spotkanie na ławce) zremisowała z Cagliari 1:1.

Dziś o godzinie 15:00 zagra Udinese (Piotr Zieliński) z Bologną, a o 20:45 Sampdoria (Paweł Wszołek, Bartosz Salamon) z Genoa.