blank
Udostępnij:

Serie A: SSC Napoli wydziera zwycięstwo rzutem na taśmę z Salernitaną

Amir Rrahmani strzelił bramkę w szóstej minucie doliczonego czasu gry i dzięki temu SSC Napoli ograło US Salernitanę (2:1) na Stadio Diego Armando Maradona. W kadrze gospodarzy zabrakło Piotra Zielińskiego, który miał wypaść z powodu zmęczenia mięśniowego. W zespole gości do 66. minuty grał Mateusz Łęgowski, który w pierwszej połowie zobaczył żółtą kartkę. Mistrzowie Włoch po dwóch porażkach i remisie w lidze, w końcu przełamali się. w derbach Kampanii. Zawodnicy Waltera Mazzarriego zajmują szóstą lokatę. Neapolitańczycy już w czwartek zagrają w półfinale o Superpuchar Włoch z Fiorentiną w Rijadzie.

SSC Napoli - US Salernitana 2:1 (1:1)