Udostępnij:

Serie A: Drugi z rzędu remis Juventusu

W jednym z dzisiejszych spotkań włoskiej Serie A mistrz Włoch i zarazem obecny lider w tabeli - Juventus Turyn zaledwie zremisował u siebie z Sampdorią 1:1. Zespół "Starej Damy" już w 12 minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą Patrice'a Evry. Do przerwy Juventus prowadził 1:0. Niespełna 6 minut po zmianie stron do wyrównania doprowadził Manolo Gabbiadini. W dalszej części meczu obie drużyny zacięcie walczyły o strzelenie zwycięskiego gola, jednak rezultat tego spotkania już się nie zmienił. Juventus i Sampdoria podzieliły się punktami.

Juventus - Sampdoria (1:1) - 14.12.2014 (12:00)
Gol 12' P.Evra (1:0)
Gol 51' M.Gabbiadini (1:1)