Samuel Umtiti zmieni barwy klubowe? Wielki klub zainteresowany Francuzem

Samuel Umtiti

Zdjęcie: medium.com/

Tegoroczna kampania nie układa się po myśli Samuela Umtitiego. Defensor FC Barcelony regularnie boryka się z urazami, a także stracił miejsce w wyjściowej jedenastce Blaugrany.

Tę sytuację chce wykorzystać dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Leonardo Araújo. Transfer 26-latka ma być głównym celem Brazylijczyka na nadchodzące okienko transferowe. 50-latek miał rzekomo dopytywać się o kondycję fizyczną i warunki kontraktu Umtitiego.

Genezy kłopotów Francuza należy doszukiwać się w połowie 2018 roku. Wówczas bowiem Samuel zdecydował się przezwyciężyć ból i, zamiast poddać się operacji, wraz z reprezentacją “Trójkolorowych” powalczyć o złoty medal Mistrzostw Świata zamiast . Choć sztuka ta się udała, jej efekty są zauważalne po dziś dzień.

Transfer do Paris Saint-Germain może okazać się możliwością na świeży start bez światła reflektorów skierowanych w stronę obrońcy. Zdaniem zagranicznych mediów kierownictwo FC Barcelony z radością rozpatrzy wszelkie oferty za 26-letniego Francuza. Jak dotąd w barwach “Blaugrany” Umtiti rozegrał łącznie 100 oficjalnych spotkań.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.