Marcin Dorna walczy o piłkarzy na MME 2017

Foto: pzpn.pl

W przyszłym roku w Polsce odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Jako gospodarze mamy duże oczekiwania wobec naszej drużyny. Tak samo myśli selekcjoner reprezentacji U-21 Marcin Dorna, który chce, aby jego zespół był jak najlepiej obsadzony na każdej pozycji.

Selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski wybrał się zatem do Neapolu, aby porozmawiać z trójką piłkarzy, którzy mogą wziąć udział w przyszłorocznym turnieju. Dwójka z nich, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, są ważnymi ogniwami dorosłej reprezentacji oraz Napoli i chęć posiadania ich w kadrze nie może dziwić. Trzecim przedstawicielem włoskiego klubu jest Igor Łasicki, który odgrywa jednak najmniejszą rolę z tej grupy, ale może w wydatny sposób wspomóc kadrę.

Z takiego obrotu spraw mniej zadowolony jest klub, który reprezentują Polacy. Chodzi głównie o Arka Milika, który obecnie leczy poważną kontuzję i nie chcą, aby po powrocie był zbytnio eksploatowany. Jeśli jednak młodzi zawodnicy zgodzą się wystąpić na turnieju, Napoli będzie musiało się pogodzić z tą decyzją.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *