Ryan Reynolds i Rob McElhenney właścicielami 3 najstarszego klubu w Europie

Gwiazdy Hollywood Ryan Reynolds oraz Rob McElhenney zostali właścicielami drużyny Wrexham.

Wieczorem 9 lutego drużyna Wrexham Football Club wydała oświadczenie, w którym poinformowała o nowych właścicielach. Ekipa z północnej części Walii została wykupiona przez Ryana Reynoldsa i Roba McElhenney’a.

Wspomniani aktorzy po raz pierwszy zainteresowali się kupnem drużyny w ubiegłym roku i od tego momentu poczynili wiele starań, aby zintegrować się z lokalną społecznością. Wales Online informuje, że aktorzy z Deadpoola i Always Sunny zainwestowali w klub 2 miliony funtów.

– To wyjątkowy dzień dla nas, ponieważ zostaliśmy nowymi właścicielami w długiej i bogatej historii Wrexham AFC. Razem z piłkarzami, personelem, fanami oraz lokalną społecznością możemy dążyć do celu, jakim jest rozwój drużyny i powrót do EFL.

– Wrexham AFC mogło rozwijać się dzięki wysiłkom fundacji Wrexham Supporters Trust. Odkąd Trust zaufało nam, poznaliśmy ludzi z Wrexham, aby zrozumieć, w jaki sposób możemy pomóc drużynie w rozwoju, dzięki naszym czterem zasadom. Ochrona dziedzictwa Wrexham AFC, Wzmocnienie wartości społecznej, Wykorzystanie naszych zasobów, w celu zwiększenia ekspozycji klubu w kraju, Stworzenie zwycięskiej kultury. Rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem kobiecej drużyny piłkarskiej. Ponadto jesteśmy w trakcie rozwijania współpracy poza boiskiem. Wszyscy Ci ludzie, którzy do nas dołączą pomogą nam w stworzeniu dobrej drużyny, bo na to zasługuje trzeci najstarszy klub na świecie. Rok 2020 był trudny i w nadchodzących miesiącach pojawią się kolejne wyzwania zdrowotne, ale mamy nadzieję, że będziemy mogli wspierać naszą drużynę z trybun – Zakończyli nowi właściciele Wrexham.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *