Rozkład jazdy: 07-13.10.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 07.10.2016

00:55. Eleven
El. MŚ 2018: Urugwaj – Wenezuela (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

02:55. Eleven
El. MŚ 2018: Brazylia – Boliwia (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

04:30. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Peru – Argentyna (Sebastian Chabiniak, Filip Kapica)

17:55. Eurosport 1
El. ME u21: Niemcy – Rosja (Tomasz Lach, Maciej Terlecki)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paweł Sikora, Dariusz Dziekanowski, Marek Saganowski, Jan Kępiński)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Holandia – Białoruś (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Francja – Bułgaria (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Portugalia – Andora (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Jerzy Mielewski, Andrzej Strejlau)

 

Sobota 08.10.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Mariusz Piekarski, Jarosław Kołakowski)

14:55. Polsat Sport Extra
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Chojnic)

14:55. TVP 3
2. liga: Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów (Robert Walczak, Krzysztof Kołaczyk – z Częstochowy)

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Anglia – Malta (Tomasz Włodarczyk)

17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Armenia – Rumunia (Cezary Kowalski)

18:00. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Dziekanowski, Arkadiusz Onyszko – z Warszawy)

20:15. Przegląd Sportowy
Misja Futbol (Michał Pol, Izabela Koprowiak, Maciej Kaliszuk, Maciej Szczęsny)

20:40. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Polska – Dania (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Warszawy)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Niemcy – Czechy (Piotr Przybysz, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Szkocja – Litwa (Grzegorz Michalewski)

22:35. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Rafał Patyra, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Jan Tomaszewski)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Tomasz Łapiński)

 

Niedziela 09.10.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Marcin Feddek, Marek Koźmiński)

14:55. Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Katowice – Pogoń Siedlce (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Katowic)

17:55. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Walia – Gruzja (Marcin Feddek)

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Finlandia – Chorwacja (Piotr Przybysz)

17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Ukraina – Kosowo (Przemysław Iwańczyk)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio  (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Islandia – Turcja (Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Macedonia – Włochy (Marcin Lepa, Tomasz Łapiński)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Serbia – Austria (Andrzej Janisz, Jacek Ziober)

21:55. Eleven
Liga brazylijska: Flamengo Rio de Janeiro – Santa Cruz FC (Julian Kowalski, Tomasz Ćwiąkała)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Dariusz Dziekanowski)

 

Poniedziałek 10.10.2016

10:30. Przegląd Sportowy
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

17:25. Polsat Sport
Mecz towarzyski u21: Polska – Czarnogóra (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Gdyni)

19:30. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paweł Sikora, Waldemar Prusik, Andrzej Strejlau, Jan Kępiński)

20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Michał Kołodziejczyk, Radosław Majdan, Marek Saganowski)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Holandia – Francja (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Szwecja – Bułgaria (Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Łotwa – Węgry (Piotr Przybysz)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Jerzy Mielewski, Waldemar Prusik)

 

Wtorek 11.10.2016

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Kazachstan – Rumunia (Cezary Kowalski)

18:00. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik – z Warszawy)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Andrzej Janisz, Michał Szadkowski)

20:40. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Polska – Armenia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Warszawy)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Niemcy – Irlandia Północna (Piotr Przybysz, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Słowenia – Anglia (Tomasz Włodarczyk)

21:55. Eleven
El. MŚ 2018: Boliwia – Ekwador (Michał Mitrut, Piot Czachowski)

22:25. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Kolumbia – Urugwaj (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:35. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Rafał Patyra, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Jan Tomaszewski)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Tomasz Łapiński)

 

Środa 12.10.2016

01:25. Eleven
El. MŚ 2018: Argentyna – Paragwaj (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

01:25. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Chile – Peru (Piotr Dumanowski, Paweł Wilkowicz)

02:25. Eleven Extra
El. MŚ 2018: Wenezuela – Brazylia (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Czwartek 13.10.2016

________________


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *