Ronaldo: Chciałbym spróbować swoich sił w filmie

Cristiano Ronaldo

Zdjęcie: https://www.juventus.com/it/

Cristiano Ronaldo pojawił się międzynarodowej konferencji sportowej w Dubaju. Portugalczyk opowiedział o swoich planach, przygotowaniu do futbolu i kontynuowaniu nauki.

– Nigdy w życiu nie miałem złego sezonu, ponieważ zawsze jestem gotów stawić czoła wyzwaniom. Zawsze gram z myślą o wygranej. Nie chcę, by odbierano to jako narcyzm. W momencie, które moje ciało nie będzie już reagowało w odpowiedni sposób na boisku, to nadejdzie czas, abym zawiesił kroki na kołku. – przyznaje zawodnik Juventusu Turyn. – Wiele lat temu, idealny wiek do przerwania kariery piłkarskiej to 30 lub 32 lata, teraz nadal widzisz piłkarzy po czterdziestce – dodaje.

Ponadto portugalski gwiazdor zadeklarował, co chciałby robić po zakończeniu niesamowitej kariery. Kiedy przestanę grać w piłkę nożną, chciałbym wznowić studia. Jestem bardzo zainteresowany studiami. Fascynuje mnie również to, że chcę spróbować zagrać w filmie. Jednak wcześniej muszę udoskonalić swój warsztat i popracować nad angielskim jak też mniej się stresować – zakończył Cristiano Ronaldo.

Przypomnijmy, iż 34-latek przed rokiem po dziewięciu latach postanowił przenieść się do Juventusu Turyn. W obecnych rozgrywkach CR7 zdobył już dziesięć goi i przy jednym zanotował asystę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *