Remis Leicester na koniec sezonu, cały mecz Wasilewskiego

Leicester City zremisowało na wyjeździe 1:1 z Chelsea. Marcin Wasilewski, dla którego było to 4 spotkanie w lidze, grał cały mecz.

Spotkanie nie należało do najciekawszych, w pierwszej połowie mieliśmy wprawdzie parę groźnych sytuacji, ale żadna z nich nie zakończyła się bramką (wprawdzie Pedro pod koniec pierwszej połowy trafił do siatki, ale ze spalonego). Druga część meczu przyniosła nam nieco więcej emocji. W 62 minucie wynik otworzył Cesc Fabregas, który wykorzystał rzut karny. Bramkę dającą Leicester remis, zdobył w 82 minucie Daniel Drinkwater. Marcin Wasilewski zagrał dobre spotkanie i nie popełniał większych błędów.

Chelsea – Leicester 1:1 (0:0)