Real Madryt odrzucił Mauro Icardiego?

Mauro Icardi

Zdjęcie: https://en.psg.fr/

Mauro Icardi próbował wymusić transfer do Realu Madryt w 2017 i 2018 roku – informuje hiszpańska Marca. Zgodnie z doniesieniami kierownictwo “Los Blancos” odrzuciło propozycję Argentyńczyka.

Już dziś wieczorem Real Madryt podejmie Paris Saint-Germain w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego hiszpańska “Marca” dolała nieco oliwy do ognia dzisiejszej rywalizacji. Zdaniem dziennika Mauro Icardi, obecnie napastnik “Les Parisiens”, chciał wymusić na władzach Interu Mediolan transfer do “Królewskich”.

Wedle dostarczonych informacji Wanda Icardi dwukrotnie rozpoczęła zaawansowane negocjacje z przedstawicielami Realu, lecz ostatecznie do transakcji nie doszło. W obu przypadkach powodem braku finalizacji miały być obawy Florentino Pereza, prezesa “Los Blancos”, co do konfliktowego charakteru zawodnika.

Ostatecznie 26-latek wylądował na Parc des Princes, a tegoroczna kampania jest dla jego kariery przełomowa. W jedenastu rozegranych jak dotąd spotkaniach Argentyńczyk zdobył 10 bramek oraz zanotował jedną asystę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *