RB Lipsk, Red Bull Salzburg… szykuje się włoska akcja Red Bulla!

bundesliga.com

Futbolowa ekspansja w wykonaniu Red Bulla nadal trwa. Początkowe sukcesy w Salzburgu to zbyt mało. Świetna forma graczy z Lipska i postawa zarządu zachęca koncern do przejmowania kolejnych klubów. Na celowniku jeden z klubów grających w Serie A!

Today.it podał zaskakujące informacje. Ponoć władze Red Bulla są bliskie sfinalizowania rozmów z właścicielami Udinese. Nie jest jednak wiadome, czy będzie to jedynie sponsoring, czy też szersze zaangażowanie koncernu. To drugie zapewne spowodowałoby zmiany tytularne. Do tego nie chcą dopuścić kibice Udine. Wszystko powinno wyjaśnić się z końcem bieżącego roku.

Red Bull jest w posiadaniu czterech drużyn, a są to: RB Lipsk, Red Bull Salzburg, New York Red Bulls i Red Bull Brasil. Wcześniej mieli też klub w Afryce na terenie Ghany, ale współpraca została zakończona dwa lata temu.

Co ciekawe, według informacji podanych przez Daily Mail, podobno Red Bull szykuje się do przejęcia jednego z dwóch klubów angielskich, które grają w niższych klasach rozgrywkowych. Są to Charlton Athletic i Brentford.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *