dailymail.co.uk

Zaczynamy przegląd najciekawszych wydarzeń w Bundeslidze.

Philipp Lahm zapowiada zakończenie swojej kariery, możliwe nawet że już po tym sezonie. Piłkarz i tak jest nasycony sukcesami, więc niedziwne, że chce w końcu odpocząć. Jego kontrakt z Bayernem obowiązuje do 2018 roku. Zawodnik wcześniej również zakończył swoją karierę w reprezentacji Niemiec. Plotkuje się, że Lahm może zostać dyrektorem sportowym Bayernu.

Natomiast Arsenal Londyn proponował ponoć tego lata 90 milionów euro za Aubameyanga, tak twierdzi włoski agent piłkarski Morabito. Borussia Dortmund jednak odrzuciła tę ofertę. Zamieszanie transferowe wokół Gabończyka jest bardzo ciekawe. Ciągnie się ono już bardzo długi czas, sam piłkarz jednak w większości wywiadów powtarza, że jego marzeniem jest gra dla Realu Madryt. Jak się potoczy przyszłość Aubameyanga? Zobaczymy.

A teraz słówko o beniaminku RB Leipzig. Jego forma w Bundeslidze jest wyborna i po 10 kolejkach spotkań drużyna zrównała się punktami z Bayernem. Oto wypowiedź jednego z niemieckich dziennikarzy na temat RB Leipzig.

Dziennikarz Bildu, Alfred Draxler, pisze tak: – Oczywiście, Leipzig może być mistrzem! Przywołuje on sezon 1997/98 kiedy inny beniaminek, Kaiserslautern po awansie do niemieckiej ekstraklasy został mistrzem Niemiec. I tutaj swojej szansy doszukuje się Draxler. Co prawda to są bardzo odważne słowa, moim zdaniem. Chyba nikt przed sezonem nie spodziewał się, że Leipzig będzie liderować w tabeli razem z Bayernem.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *