Rabiot rozważa ponowną zmianę klubu?

Adrien Rabiot

Zdjęcie: https://www.juventus.com/it/

Nie tak początek przygody z nowym zespołem wyobrażał sobie Adrien Rabiot. Wychowanek Paris Saint-Germain nie jest zadowolony z ograniczonej liczby minut w tegorocznej kampanii.

Przeprowadzka do Turynu miała być dla Francuza szansą na rozwój w nowym, nieskażonym konfliktami otoczeniu. Po niespełna ośmiu latach spędzonych na Parc des Princes 24-latek zdecydował się opuścić Paryż, choć jego głównym celem była FC Barcelona, co wywołało wewnętrzny spór w szeregach mistrza Francji. Ostatecznie po ciągnącej się miesiącami operze mydlanej Rabiot przeniósł się do Juventusu.

Problem w tym, iż od początku sezonu Francuz spędził na murawie jedynie 336′ minut w barwach “Bianconeri”, bowiem nie zdołał wkupić się w łaski Maurizio Sarri’ego. Dodatkowo jedno z ostatnich spotkań Rabiot zwieńczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką po niespełna dwóch kwadransach od pojawienia się na boisku.

Zgodnie z doniesieniami francuskiego dziennika “Le Journal du Dimanche” matka i agentka zawodnika, Veronique Rabiot, rozważa wysłuchanie ofert innych klubów w celu ewentualnego transferu po zakończeniu obecnej kampanii. Rodzicielka Adriena również nie jest zadowolona z ograniczonego czasu gry pomocnika i wiele wskazuje na to, iż zrobi wszystko, by 24-latek powrócił do regularnych występów, niezależnie od otoczenia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.