

PSG jest gotowe wydać 100 mln na następcę Ibrahimovicia
Prezydent PSG jest przekonany, że klub może sobie pozwolić na duże inwestycje w przyszłości i twierdzi, że ewentualne odejście Zlatana Ibrahimovicia sprawi, że przyjdzie inna światowa gwiazda futbolu. Francuzi będą mogli wydać aż 100 milionów euro na piłkarza, który zastąpi Szweda, gdy ten zdecyduje się odejść.
-Wierzę, że w 2016 roku PSG pozyska kolejnego wielkiego napastnika po Ibrahimoviciu. Finansowe Fair Play ma na celu zatrzymanie konkurencji między klubami, ale w tej sytuacji działa na naszą korzyść – powiedział Nasser Al-Khelaifi magazynowi France Football.
-Wierzę, że możemy sobie pozwolić na wydanie 100 milionów euro, by się wzmocnić i być silniejszym. Nawet jeśli oznaczałoby to ograniczenie do jednego transferu w okienku lub drastyczne obniżenie wysokich zarobków piłkarzy.
Foto: goal.com
-
AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu



Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: RB Salzburg z nowym trenerem. Powrót w nowej roli



Kamil Gieroba / 18 grudnia 2024, 12:33
-

Ligi zagraniczneKibice NAC Bredy oddali hołd polskim żołnierzom. Piękna oprawa na meczu

Victoria Gierula / 27 października 2024, 8:00
-

Ligi zagraniczne"Prawdziwą przyczyną zwolnienia..." – Dlatego Michniewicz stracił pracę w Maroko



Kamil Gieroba / 16 października 2024, 13:28








































