
Przedłużenie wypożyczenia Brahima Diaza – Real Madryt i AC Milan negocjują
Formuła uzgodniona pomiędzy AC Milan i Realem Madryt w sprawie przedłużenia wypożyczenia Brahima Diaza może jeszcze ulec zmianie.
"MilanNews" donosi, że warunki znalezionego dwa tygodnie temu porozumienia w sprawie powrotu Brahima Diaza pomiędzy Realem Madryt a Milanem uległy w ostatnich dniach zmianie ze względu na kwestie podatkowe. Możliwe jest też, że nastąpią zmiany w formule, ale operacja nie jest wątpliwa i zostanie zrealizowana.
Informacje te popiera Daniele Longo z Calciomercato. com, który potwierdza, że początkowe ramy porozumienia w zasadzie znalezione 15 dni temu mogą jeszcze ulec zmianie. Według dziennikarza nie można wykluczyć przedłużenia wypożyczenia bez opcji kupna, w przeciwieństwie do tego, co sugerowały doniesienia z ostatnich dni.
Hiszpan w zeszłej kampanii rozegrał dla włoskiej drużyny 39 meczów. W tym czasie wpisywał się na listę strzelców 7-krotnie, zaliczając także 4 asysty.
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36
-
News dniaSerie A: Ostatnia kolejka zdecyduje o mistrzostwie. Punkt dzieli czołowe zespoły
Kamil Gieroba / 19 maja 2025, 10:16
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33
-
La LigaReal Madryt będzie miał nowego stopera. Padło "Here we go"
Kamil Gieroba / 17 maja 2025, 12:00
-
La LigaFC Barcelona przypieczętowała tytuł mistrza Hiszpanii! (WIDEO)
Kamil Gieroba / 16 maja 2025, 6:11