Problemy Tomasza Jodłowca. Dostał wolne od trenera!

Piotr De Bever (Piłkarski Świat)

Piłkarz Legii Warszawa, Tomasz Jodłowiec nie imponuje ostatnio dobrą grą. Jak się okazuje, mogą mieć na to wpływ sprawy prywatne zawodnika.

Tomasz Jodłowiec otrzymał urlop od trenera Jacka Magiery do końca roku. Ma na to wpływ słabsza dyspozycja “Jodły” spowodowana różnorakimi problemami.

Otóż pomocnik mistrza Polski jest jednym z najwięcej grających piłkarzy stołecznego klubu w ostatnich kilkunastu miesiącach. Jest on kluczowym graczem na swojej pozycji w zespole i zawsze daje z siebie 100%. Sam zawodnik tłumaczy swoją słabszą formę zmęczeniem, a na dodatek pod koniec rundy miał problem ze stopą – zeszła z niej całkowicie skóra.

Zmęczenie to nie jedyny problem Jodłowca. Otóż po EURO 2016 zaczął się “bawić” w hazard. Trener Magiera już rozmawiał z piłkarzem i chce mu pomóc. Klub zaś podjął współpracę z warszawskimi kasynami, które mają informować Legię o pojawieniu się “Jodły” za “zielonym stolikiem”.

Reprezentant Polski otrzymał wolne, aby móc w spokoju przemyśleć i ułożyć to wszystko. Każdy miewa bowiem chwile słabości, które mogą dać lekcję na przyszłość. Jedno jest pewne: jeśli wszystko się dobrze ułoży, wróci silniejszy.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.