
Prezydent Sosnowca: Doprowadzimy do powrotu Zagłębia do I ligi
Zagłębie Sosnowiec jest już pewne spadku do II Ligi.
Zespół Marka Saganowskiego we wtorkowy wieczór przegrał ze Stalą Rzeszów 0:1 i jasne stało się, że żegna się z Fortuna I Ligą. Zagłębie zanotowało fatalny sezon, notując do tej pory tylko dwa zwycięstwa. I to wczesną jesienią.
Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński odniósł się do sytuacji klubu w mediach społecznościowych. Jak zapewnił, "nie chowa głowy w piasek".
– Smutek i kibicowska rozpacz, które dzisiaj nam towarzyszą, muszą dać bodziec do działania i zmian. Zmian w funkcjonowaniu, działania i myśleniu o klubie. Gdy miesiąc temu Wam pisałem, że ruszył długofalowy plan, nie były to słowa na wyrost. To się dzieje, choć nie w świetle jupiterów – zapowiada.
Jednocześnie podkreślił, iż wszyscy włożą odpowiednie siły, by Zagłębie szybko wróciło do I Ligi.
-
BundesligaOficjalnie: Fani Bayernu Monachium mogą odetchnąć z ulgą, Joshua Kimmich przedłuża kontrakt! (Wideo)
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 16:42
-
La LigaHansi Flick za wszelką cenę chce zatrzymać pomocnika. Nowa umowa już niebawem?
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 13:54
-
La LigaArsenal zmierzy się z FC Barceloną o gwiazdę Newcastle?
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 13:05
-
Liga NarodówOficjalnie: Julian Nagelsmann wybrał 23. zawodników na ćwierćfinał Ligi Narodów
Victoria Gierula / 13 marca 2025, 12:46
-
BundesligaJeremie Frimpong chce zrobić kolejny krok w swojej karierze
Victoria Gierula / 12 marca 2025, 19:33
-
Kwadrans futboluTer Stegen bliski powrotu - SZCZĘSNY zostanie REZEROWYM w BARCELONIE? I KWADRANS FUTOBLU #151
Rafał Makowski / 9 marca 2025, 14:35