Emirates Stadium
Udostępnij:

Premier League: Wymiana ciosów w hicie! Cztery gole na Emirates Stadium

Arsenal zremisował z Liverpoolem 2:2 w najciekawiej się zapowiadającym meczu 9. kolejki Premier League.

Te spotkanie zapowiadało się jako hit w angielskiej lidze. W końcu trzeci zespół w tabeli podejmował pierwszą drużynę. I rzeczywiście spotkanie nie zawiodło.

Już w dziewiątej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Ben White znalazł podaniem Bukayo Sakę, a ten urwał się Andrew Robertsonowi i trafił do siatki. Długo prowadzenie Arsenalu nie trwało - w 18. minucie wyrównał Virgil van Dijk.

Jeszcze przed przerwą "Kanonierzy" ponownie mieli przewagę, tym razem za sprawą gola Mikela Merino. Jednakże w tym spotkaniu, co Arsenal wychodził na prowadzenie, to Liverpool potrafił odpowiedzieć. Pod koniec spotkania wyrównał niezawodny ostatnio Mohamed Salah. I też wynikiem 2:2 zakończyło się te spotkanie!

W drugiej połowie na boisku zameldował się Jakub Kiwior z Arsenalu.