Premier League: West Brom zdobywa dziś swój pierwszy punkt, Burnley drugi

burnleyfc.com


Zarówno West Brom jak i Burnley nie rozpoczęły tego sezonu tak jak chciały. Dziś doszło między nimi do konfrontacji, w której tylko potwierdzili dlaczego znajdują się na dnie tabeli. 

Przed pierwszym gwizdkiem West Brom nie miał na koncie żadnego punktu, zaś ich rywal tylko 1! To pokazuje, że liga dla obu tych ekip nie była zbyt łaskawa. Gospodarze w poprzednich spotkaniach pokazali, że potrafią strzelać bramki, chociażby w spotkaniu z Chelsea, gdzie do pewnego momentu prowadzi aż 3:0! Niestety z defensywą było już gorzej, piłkarze gubili szyki co w konsekwencji doprowadziło do zaprzepaszczenia kompletu punktów. Dziś byli stroną dominującą, ale zawodziła ich skuteczność w ofensywie. Dobrą sytuację na gola miał Karla Ahearne-Grant, lecz piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką.

Z kolei Burnley było w cieniu podczas tego spotkania, ale swoje również pokazało. Jedną z lepszych okazji miał Johann Gudmundsson, który doskonale przymierzył z rzutu wolnego. Niestety piłka trafiła idealnie w ręce bramkarza. Pomimo wielu akcji obie ekipy ostatecznie podzieliły się punktami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.