Micky van de Ven | Tottenham Hotspur
Udostępnij:

Premier League: Tottenham rozbija Manchester United na Old Trafford (WIDEO)

Tottenham Hotspur pewnie pokonał Manchester United 3:0 w jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów 6. kolejki Premier League.

Od samego początku to spotkanie nie układało się po myśli Manchesteru United. Już w trzeciej minucie znakomitym rajdem popisał się Micky van de Ven, który świetnie zagrał do Brennana Johnsona, a ten z bliska pokonał Andre Onanę. "Czerwone Diabły" nie dość, że szybko musiały pogodzić się ze złym wynikiem, to jeszcze przed przerwą czerwoną kartkę zobaczył Bruno Fernandes. Pierwszą w swojej karierze.

Po zamianie stron gospodarze mieli nieco lepszy fragment gry. Ale na niewiele się to zdało. Na 2:0 trafił najpierw Dejan Kulusevki, a potem kropkę nad "i" postawił Dominic Solanke.

"Koguty" dzięki tej wygranej nieco poprawią sytuację w tabeli i awansują na ósme miejsce. "Czerwone Diabły" natomiast spadają na dwunastą pozycję.